Hakkımızda

Temel Yaklaşım

Kurumsal bir firma olma bilinciyle GÜRYILDIZ, yer aldığı sektörde ulusal ve uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, bulunduğu pazarlarda daha etkin ve verimli, çalışanları ve müşterileri için tercih edilen firma olmak için çalışmaktadır.

Çalışanlarımızın ve buna bağlı olarak kurumuzun gelişiminin yanısıra, başta faaliyette bulunduğumuz ülke ekonomisi ve istihdamı olmak üzere sektörümüze ve insanlığa katkı sağlamak, temel amacımızdır.

GÜRYILDIZ olarak doğal yaklaşım ve davranışımız; ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik değerleri, evrensel normları, uluslararası standartları ve hukuk kurallarını gözeterek, tabii hukuka ve insanlığı ayakta tutan değerlere uygun hareket etmektir.

Başarımızın ölçütü; çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş yaptığımız kuruluşlar ve faaliyette bulunduğumuz ülke kamuoyundaki imajımızdır. Kurumsal etik anlayışımıza ve ilkelerimize uygun hareket ederek sonuç aldığımızda GÜRYILDIZ’ ı başarılı kabul ederiz.

GÜRYILDIZ, çalışanlarına mesleki ve kişisel gelişim fırsatları sunmanın yanısıra; çalışanlarının hak ve hukukunu sağlama ve koruma sorumluluğundan taviz vermez.

GÜRYILDIZ çalışanı, kurumuna azami katkı sağlamayı keyifli bir kişisel/mesleki gelişim fırsatı olarak görür. Kuruma katkısını özsaygı ve disiplin çerçevesinde ortaya koyan çalışanlarımız, Toplam Kalite anlayışını benimsemiş bir ekibin parçalarıdır.

Tüm GÜRYILDIZ çalışanları, GÜRYILDIZ’ ın Kurumsal Anayasası’nı bilir, uygular ve sahip çıkar.

GÜRYILDIZ yöneticileri ve çalışanları, üstlenmiş olduğu sorumluluk ve görev bilinciyle ilgili mevzuata, çağdaş yönetim tekniklerine, uluslararası kurumsal yönetim ilkelerine uygun olarak GÜRYILDIZ’ ı yönetmenin ve geleceğe taşmanın gayretindedir.

GÜRYILDIZ adına,

GÜRYILDIZ Yönetim Kurulu

Merkez / Merter Fabrika

Keresteciler Sitesi Karadal Sok. No:9
Merter / İstanbul
Posta Kodu: 34173
Tel: +90 212 637 17 67
Fax: +90 212 637 06 52
info@guryildiz.com.tr

Yeşildirek

Sururi Mah. Sultanmektebi Sok.No: 10
Eminönü / İstanbul Posta Kodu: 34120
Tel: +90 212 513 83 67
Fax: +90 212 520 53 71
info@guryildiz.com.tr

Sultanbeyli Fabrika

Adil Mah. Yakuphan Cad Tanburi Sok.
No:69 Sultanbeyli / İstanbul
Tel: +90 216 592 08 84
Fax: +90 216 592 08 82
info@guryildiz.com.tr